S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

2 SPORT RECORD SRL


Statusul firmei 2 SPORT RECORD SRL, avand CUI 19794549, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma 2 SPORT RECORD SRL avand CUI 19794549, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma 2 SPORT RECORD SRL
CUI 19794549
Nr. Înmatriculare J40/20757/2006
Anul înfiinţării 2006


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Theodor Pallady, Nr. 23, Bloc V10, Scara B, Etaj 2, Apartament 54
Telefon mobil 1 0726-250.3**
Telefon mobil 2 0744-509.7**
Telefon fix 1 0213-141.3**
Persoana de conducere 1 AN**
Adresa web 1 www.2sp**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei 2 SPORT RECORD SRL, CUI 19794549:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma 2 SPORT RECORD SRL, CUI 19794549:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma 2 SPORT RECORD SRL, CUI 19794549, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 261,621 -289,431
2015 240,313 -111,494
2014 363,705 5,722
2013 1,250,762 9,378
2012 1,631,988 259,541
2011 418,993 92,481
2010 0 -679


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma 2 SPORT RECORD SRL, CUI 19794549:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


2 SPORT RECORD SRL, CUI 19794549 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BEST SHOES IMPEX SRL Str. Depozitului, Nr. 89, Camera 6 Bucuresti Bucuresti
FEIT INTERNATIONALA COMERCIALA ROMANIA SRL Str. Rodnei, Nr. 62, Caminul Nr.6, Etaj Etaj Bucuresti Bucuresti
SYNTAX BUSINESS SRL Str. Elena Si Vasile Cojocaru, Nr. 8 Bucuresti Bucuresti
GRIG-PANTEXT SRL Str. Erou Cazacu Mihail, Nr. 3A Bucuresti Bucuresti
HAPPY & SNEEZY SRL Str. Valea Oltului, Nr. 4, Bloc M10, Scara A, Etaj 5, Apartament 30 Bucuresti Bucuresti