S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL


Statusul firmei ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL, avand CUI 21234306, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL avand CUI 21234306, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL
CUI 21234306
Nr. Înmatriculare J40/4128/2007
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Trestiana, Nr. 1, Bloc 32, Scara A, Etaj 10, Apartament 41
Telefon mobil 1 0722-711.7**
Persoana de conducere 1 SO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL, CUI 21234306:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL, CUI 21234306:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL, CUI 21234306, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 0
2015 0 -5,303
2014 12,520 -6,585
2013 58,100 48,514
2012 7,500 2,350


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL, CUI 21234306:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


ABSTRACT MEDIA SERVICES SRL, CUI 21234306 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
NALA SERVICES SRL Str. Zboina Neagra, Nr. 8-10, Bloc 91-95, Scara 3, Etaj 2, Apartament 99 Bucuresti Bucuresti
ATLANTIC RENT A CAR SRL Str. Ceahlaul, Nr. 9, Bloc 38, Scara 1, Etaj 1, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
ZARODIN MEDIA SRL B-dul Nicolae Balcescu, Nr. 5, Bloc Dunarea, Scara B, Etaj 7, Apartament 49 Bucuresti Bucuresti
TREND MEDIA ADVERTISING SRL Sos. Colentina, Nr. 76, Camera 1, Bloc 111, Scara A, Etaj 10, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
PURPLE DOT SRL Str. Subcetate, Nr. 81 Bucuresti Bucuresti