S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

A.C. ALL PRO INSTAL SRL


Statusul firmei A.C. ALL PRO INSTAL SRL, avand CUI 44660718, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma A.C. ALL PRO INSTAL SRL avand CUI 44660718, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma A.C. ALL PRO INSTAL SRL
CUI 44660718
Nr. Înmatriculare J40/13026/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Salaj, Nr. 363, Bloc 15, Scara 1, Etaj 4, Apartament 36
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 43**
Descriere CAEN Lucra*


Localizarea firmei A.C. ALL PRO INSTAL SRL, CUI 44660718:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma A.C. ALL PRO INSTAL SRL, CUI 44660718:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma A.C. ALL PRO INSTAL SRL, CUI 44660718, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 28,252 -8,973
2024 78,066 9,514
2023 47,826 -13,508
2022 69,390 8,512
2021 20,050 125,342


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma A.C. ALL PRO INSTAL SRL, CUI 44660718:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


A.C. ALL PRO INSTAL SRL, CUI 44660718 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
FULL HOUSE CLIMA SRL Str. Mizil, Nr. 2C, Camera 415, Etaj 4 Bucuresti Bucuresti
MANAGEMENT CONSTRUCT INSTAL SRL Str. Ion Brezoianu, Nr. 51A, Parter, Biroul 3, Scara A, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
CATA SERVICE INSTALATII SRL Str. Malcoci, Nr. 26, Bloc 38, Scara D, Etaj 1, Apartament 41 Bucuresti Bucuresti
ICM TRANS INSTAL CONSTRUCT SRL Str. Ale. Giurgeni, Nr. 6, Bloc F12, Scara 4, Etaj 4, Apartament 59 Bucuresti Bucuresti
ABKANT INSTAL SRL Str. Paris, Nr. 56, Camera Numarul 1 Bucuresti Bucuresti