S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ACIVAMAC SRL


Statusul firmei ACIVAMAC SRL, avand CUI 27832597, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ACIVAMAC SRL avand CUI 27832597, din localitatea Oradea, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma ACIVAMAC SRL
CUI 27832597
Nr. Înmatriculare J5/1622/2010
Anul înfiinţării 2010


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Oradea
Adresa Str. Nufarului, Nr. 73, Bloc Pb 69, Etaj 2, Apartament 9
Telefon mobil 1 0742-688.1**
Telefon mobil 2 0726-581.8**
Telefon mobil 3 0758-327.9**
Email 1 tudo**@**
Email 2 tudo**@**
Persoana de conducere 1 DA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei ACIVAMAC SRL, CUI 27832597:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ACIVAMAC SRL, CUI 27832597:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ACIVAMAC SRL, CUI 27832597, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 13,405 -9,556
2024 5,336 -1,711
2023 0 0
2022 0 0
2021 0 0
2020 0 0
2019 0 0
2018 0 -882
2017 0 -1,211
2016 0 -1,160
2015 87 -3,626
2014 167 -900
2013 184 -755
2012 290 -8,475
2011 598,338 -24,053
2010 0 -273


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ACIVAMAC SRL, CUI 27832597:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


ACIVAMAC SRL, CUI 27832597 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SESTO COM SRL Str. Nufarului, Nr. 77, Parter, Bloc C73 Oradea Bihor
EM STAR EVENTS SRL Str. Dobrogei, Nr. 5A Oradea Bihor
CAMELOT RESORT SRL Nr. 360 Husasau De Cris Bihor
DANNYS FRESH ICE CREAM SRL Nr. 25 Valea De Jos Bihor
GEOMAR GASTRO SRL Nr. 203 Valani De Pomezeu Bihor