S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ADD COMPANY ONLINE SRL


Statusul firmei ADD COMPANY ONLINE SRL, avand CUI 23837168, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ADD COMPANY ONLINE SRL avand CUI 23837168, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ADD COMPANY ONLINE SRL
CUI 23837168
Nr. Înmatriculare J40/7962/2008
Anul înfiinţării 2008


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Cobadin, Nr. 5, Bloc P14, Etaj P
Persoana de conducere 1 DA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei ADD COMPANY ONLINE SRL, CUI 23837168:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ADD COMPANY ONLINE SRL, CUI 23837168:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ADD COMPANY ONLINE SRL, CUI 23837168, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ADD COMPANY ONLINE SRL, CUI 23837168:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


ADD COMPANY ONLINE SRL, CUI 23837168 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
STAR-TECH COMPANY SRL Str. Grigore Ionescu, Nr. 63, Bloc T73, Scara B, Etaj 4, Apartament 42 Bucuresti Bucuresti
ALKONE HELLENIC DEVELOPMENT SRL Aleea Valea Rosie, Nr. 2, Camera Nr. 1, Bloc Miib8/5, Scara B, Etaj 4, Apartament 63 Bucuresti Bucuresti
DOPIA MEDIA SRL Str. Doamna Ghica, Nr. 5, Camera 1, Bloc 3, Scara 3, Etaj 7, Apartament 113 Bucuresti Bucuresti
APPLE MANAGEMENT SRL Str. Constantin Titel Petrescu, Nr. 7, Bloc C20, Scara 1, Etaj 7, Apartament 44 Bucuresti Bucuresti
4U DIRECT SRL B-dul Ferdinand I, Nr. 70, Etaj 3 Bucuresti Bucuresti