S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL


Statusul firmei ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL, avand CUI 31357560, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL avand CUI 31357560, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL
CUI 31357560
Nr. Înmatriculare J40/3274/2013
Anul înfiinţării 2013


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Splaiul Unirii, Nr. 4, Tronson 3,Birou 6.3., Bloc B3, Etaj 6
Telefon mobil 1 0752-028.8**
Email 1 offi**@**
Persoana de conducere 1 DU**
Adresa web 1 www.add**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL, CUI 31357560:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL, CUI 31357560:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL, CUI 31357560, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 0
2015 75,824 52,941
2014 28,796 17,449


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL, CUI 31357560:

Cod Descriere
1048 functiune
2065 mandat administratori expirat
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


ADDICTED MEDIA MANAGEMENT SRL, CUI 31357560 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MAD MARKETING CONSULT SRL B-dul Dinicu Golescu, Nr. 35, Bloc 3, Scara 3, Etaj 1, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
TARANCUTA URBANA SRL Str. Academiei, Nr. 35-37, Scara A, Etaj 1, Apartament 25 Bucuresti Bucuresti
CARO MEDIA SRL Aleea Solidaritatii, Nr. 1A, Bloc Y6, Scara 3, Etaj 4, Apartament 58 Bucuresti Bucuresti
VISIO GB DIGITAL MEDIA AGENCY SRL Intr. Gheorghe Simionescu, Nr. 19, Apartament B26 Bucuresti Bucuresti
BEST DIGITAL CONCEPT SRL Str. Londra, Nr. 28, Demisol, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti