S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ADV CYBER SOLUTIONS SRL


Statusul firmei ADV CYBER SOLUTIONS SRL, avand CUI 45336168, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ADV CYBER SOLUTIONS SRL avand CUI 45336168, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ADV CYBER SOLUTIONS SRL
CUI 45336168
Nr. Înmatriculare J40/21602/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Drumul Lunca Jaristei, Nr. 26-32, Bloc 1, Scara A, Etaj 3, Apartament 33
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ADV CYBER SOLUTIONS SRL, CUI 45336168:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ADV CYBER SOLUTIONS SRL, CUI 45336168:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ADV CYBER SOLUTIONS SRL, CUI 45336168, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 273,710 204,487
2024 282,170 205,167
2023 242,204 177,957
2022 221,711 187,945
2021 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ADV CYBER SOLUTIONS SRL, CUI 45336168:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ADV CYBER SOLUTIONS SRL, CUI 45336168 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
POPOVICI TELECOM CONSULTING SRL Str. Tolbei, Nr. 2, Camera 1, Bloc C59, Scara 1, Etaj 8, Apartament 54 Bucuresti Bucuresti
ALPINT DYNAMICS SRL Str. Spineni, Nr. 4, Etaj 4, Apartament 35 Bucuresti Bucuresti
CISO ASSURANCE LTD SRL B-dul Unirii, Nr. 61, Camera 4, Bloc F3, Scara 4, Etaj 2, Apartament 208 Bucuresti Bucuresti
BGR EXPERT SERVICES SRL Str. Ady Endre, Nr. 34 Bucuresti Bucuresti
ARTHUR MEDIA SRL Sos. Colentina, Nr. 41, Bloc Od 44, Scara 1, Etaj 10, Apartament 42 Bucuresti Bucuresti