S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

AGE GROUP PLANET VERDE SRL


Statusul firmei AGE GROUP PLANET VERDE SRL, avand CUI 33223939, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma AGE GROUP PLANET VERDE SRL avand CUI 33223939, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma AGE GROUP PLANET VERDE SRL
CUI 33223939
Nr. Înmatriculare J40/6432/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Gheorghe Pop De Basesti, Nr. 20, Parter, Cam.1, Apartament 1
Telefon mobil 1 0724-147.5**
Telefon fix 1 0213-500.0**
Telefon fix 2 0213-500.0**
Telefon fix 3 0213-500.0**
Persoana de conducere 1 FE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei AGE GROUP PLANET VERDE SRL, CUI 33223939:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma AGE GROUP PLANET VERDE SRL, CUI 33223939:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma AGE GROUP PLANET VERDE SRL, CUI 33223939, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2018 0 0
2016 123,321 -175,071
2015 0 -82,073


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma AGE GROUP PLANET VERDE SRL, CUI 33223939:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


AGE GROUP PLANET VERDE SRL, CUI 33223939 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
A & F MODUL INSTAL SRL Spl. Independentei, Nr. 273, Bloc Corp 1, Etaj 1, Apartament Birou 72 Bucuresti Bucuresti
TIMBER FLOOR SRL Str. Mendeleev, Nr. 17, Etaj 1, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
DANA FASTCOM SRL Str. Chiciurei, Nr. 12 Bucuresti Bucuresti
AMBIENT DISTRIBUTION SRL Str. Tutunari, Nr. 26, Bloc 76Abc, Scara B, Etaj 8, Apartament 100 Bucuresti Bucuresti
VESTIC 2003 SRL Str. Ilarie Chendi, Nr. 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti