S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ALEXEDEN LORY SRL


Statusul firmei ALEXEDEN LORY SRL, avand CUI 37709169, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ALEXEDEN LORY SRL avand CUI 37709169, din localitatea Galati, judetul Galati:

Detalii Firma
Nume Firma ALEXEDEN LORY SRL
CUI 37709169
Nr. Înmatriculare J17/938/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Galati
Sector/Localitate Galati
Adresa Str. Traian, Nr. 440, Bloc Avicola, Scara 2, Etaj 1, Apartament 21
Persoana de conducere 1 RA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei ALEXEDEN LORY SRL, CUI 37709169:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ALEXEDEN LORY SRL, CUI 37709169:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ALEXEDEN LORY SRL, CUI 37709169, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2023 298,331 13,553
2022 242,805 105,711
2021 0 0
2020 0 0
2018 0 0
2017 88,924 24,781


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ALEXEDEN LORY SRL, CUI 37709169:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ALEXEDEN LORY SRL, CUI 37709169 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Galati avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
POP VANGHELIS SRL Str. Victoriei, Nr. 17 Tecuci Galati
VIP DANCE BALLROOM SRL Prel. Foltanului, Nr. 122, Camera 2 Costi Galati
TAVI KEBAB FOOD SRL Nr. 548 Foltesti Galati
ECO FACTORY PUB SRL Str. Romana, Nr. 4, Bloc Lc2, Scara 2, Apartament 36 Galati Galati
TOP SHAORMA NEDELEA SRL Str. Farului, Nr. 3 Sendreni Galati