S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL


Statusul firmei ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL, avand CUI 40406580, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL avand CUI 40406580, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL
CUI 40406580
Nr. Înmatriculare J40/289/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Straulesti, Nr. 45-53, Camera 1, Cladirea C, Etaj 3, Apartament 22
Telefon mobil 1 0733-643.7**
Persoana de conducere 1 LE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL, CUI 40406580:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL, CUI 40406580:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL, CUI 40406580, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 761,997 -571,168
2023 2,664,802 156,682
2022 2,002,054 149,271
2021 3,163,538 526,883
2020 4,756,006 298,124
2019 1,849,352 295,068


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL, CUI 40406580:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ALKASANDRA COSMETICS LUXURY SRL, CUI 40406580 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CONSTANDREE BUSINESS SRL Str. Pictor Ion Andreescu, Nr. 19 Bucuresti Bucuresti
NATURAL HANDMADE BIO SRL Str. Ticus Nr. 1 Bl. M31A Sc. 1 Et. 2 Ap. 17 Bucuresti Bucuresti
MELANIN COSMETICS SRL Str. Lamaiului, Nr. 4, Camera Nr. 1 Bucuresti Bucuresti
ILAN IMPEX 2001 SRL Str. Soldat Nicolae Sebe, Nr. 1, Bloc W2, Scara C, Etaj 4, Apartament 105 Bucuresti Bucuresti
YOUNG AGAIN SRL Str. Complexului, Nr. 3, Bloc 61, Scara 2, Etaj 4, Apartament 62 Bucuresti Bucuresti