S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ALMACO GRUP SRL


Statusul firmei ALMACO GRUP SRL, avand CUI 13644798, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ALMACO GRUP SRL avand CUI 13644798, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ALMACO GRUP SRL
CUI 13644798
Nr. Înmatriculare J40/447/2001
Anul înfiinţării 2001


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea 13 Septembrie, Nr. 216, Bloc V46, Scara 1, Etaj 5, Apartament 24
Telefon mobil 1 0788-766.4**
Telefon mobil 2 0721-515.8**
Telefon mobil 3 0765-535.4**
Telefon fix 1 0214-112.7**
Email 1 alma**@**
Persoana de conducere 1 HI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 43**
Descriere CAEN Lucra*


Localizarea firmei ALMACO GRUP SRL, CUI 13644798:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ALMACO GRUP SRL, CUI 13644798:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ALMACO GRUP SRL, CUI 13644798, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,865,205 39,594
2024 2,274,621 166,349
2023 3,506,626 538,307
2022 3,637,022 1,155,628
2021 2,301,158 474,462
2020 1,462,832 205,433
2019 1,945,697 451,402
2018 653,135 39,254
2017 387,268 206,176
2016 221,683 -36,085
2015 281,457 67,611
2014 156,517 -32,279
2013 129,125 15,148
2012 163,511 -2,720
2011 13,770 -87,664
2010 108,466 -26,715
2009 18,120 -58,375
2008 107,667 -34,046
2007 99,469 -4,507
2006 172,203 28,154
2005 27,867 5,388
2004 23,429 1,870
2003 5,444 596
2002 2,646 -764


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ALMACO GRUP SRL, CUI 13644798:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


ALMACO GRUP SRL, CUI 13644798 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CARBOGAZINSTAL SRL Str. Sg. Gheorghe Condurache, Nr. 66 Bucuresti Bucuresti
MUVIC INSTAL SRL Str. Toamnei, Nr. 48A, Etaj 2, Apartament 3,Camera 1 Bucuresti Bucuresti
NOVA CLIMA SRL Str. Drumul Podul Dambovitei, Nr. 9D, Mansarda, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
AQUATHERM SOLUTIONS 2011 SRL Sos. Pantelimon, Nr. 287, Bloc 10, Scara A, Etaj 2, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
VEST GRUP INSTAL SRL Str. Comana, Nr. 9B, Parter+Demisol+Terasa Parter Bucuresti Bucuresti