S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ALPIN EXPERT SERVICE SRL


Statusul firmei ALPIN EXPERT SERVICE SRL, avand CUI 16524281, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ALPIN EXPERT SERVICE SRL avand CUI 16524281, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ALPIN EXPERT SERVICE SRL
CUI 16524281
Nr. Înmatriculare J40/9827/2004
Anul înfiinţării 2004


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Iancului, Nr. 27, Bloc 105D, Scara A, Etaj 2, Apartament 12
Telefon mobil 1 0746-212.1**
Telefon fix 1 0212-507.9**
Persoana de conducere 1 OA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ALPIN EXPERT SERVICE SRL, CUI 16524281:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ALPIN EXPERT SERVICE SRL, CUI 16524281:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ALPIN EXPERT SERVICE SRL, CUI 16524281, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 17,496 4,709
2015 95,662 59,545
2014 94,025 53,592
2013 32,679 23,907


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ALPIN EXPERT SERVICE SRL, CUI 16524281:

Cod Descriere
1048 functiune
2038 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2009
2114 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2008


Selectii de baze de date personalizate


ALPIN EXPERT SERVICE SRL, CUI 16524281 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
RANDAZZO CONSULTING SRL Str. Ion Campineanu, Nr. 11, Camera 407, Modul "R", Spatiul Avand Codul 4.03, Centrul De Birouri Union International Center, Etaj 4 Bucuresti Bucuresti
RAINBOW ADVERTISING SOLUTIONS SRL B-dul Nicolae Grigorescu, Nr. 59, Bloc Pm2, Scara B, Etaj 2, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
HESTIA MARKETING SRL B-dul Unirii, Nr. 61, Bloc F3, Scara 4, Etaj 2, Apartament 208 Bucuresti Bucuresti
START H.E.A.T. PRODUCTION SRL Aleea Dealul Macinului, Nr. 2, Bloc A41, Scara E, Etaj 2, Apartament 68 Bucuresti Bucuresti
ELIOS MEDIA SRL Aleea Lunguletu, Nr. 2, Bloc V1, Etaj 7, Apartament 32 Bucuresti Bucuresti