S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ANGFLOR PAULA DESIGN SRL


Statusul firmei ANGFLOR PAULA DESIGN SRL, avand CUI 31089556, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ANGFLOR PAULA DESIGN SRL avand CUI 31089556, din localitatea Bragadiru, judetul Ilfov:

Detalii Firma
Nume Firma ANGFLOR PAULA DESIGN SRL
CUI 31089556
Nr. Înmatriculare J23/1042/2021
Anul înfiinţării 2013


Date De Contact
Judet Ilfov
Sector/Localitate Bragadiru
Adresa Str. Sperantei, Nr. 53
Telefon mobil 1 0730-870.7**
Persoana de conducere 1 AN**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei ANGFLOR PAULA DESIGN SRL, CUI 31089556:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ANGFLOR PAULA DESIGN SRL, CUI 31089556:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ANGFLOR PAULA DESIGN SRL, CUI 31089556, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 -154
2024 0 -134
2023 9,673 -31,200
2022 37,810 -82,224
2021 59,838 -47,344
2020 52,313 -76,083
2019 115,951 -49,924
2018 147,021 3,726
2017 226,811 -37,347
2016 141,254 -55,754
2015 136,731 -53,456
2014 77,339 -57,726
2013 36,537 -45,886


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ANGFLOR PAULA DESIGN SRL, CUI 31089556:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ANGFLOR PAULA DESIGN SRL, CUI 31089556 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Ilfov avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GIO MOOD SRL Str. Parului, Nr. 13A, Parter, Camera Nr. 1, Apartament 5 Fundeni Ilfov
AX BOX KING SRL Str. Izvoarele, Nr. 8, Camera 2 Voluntari Ilfov
DEMO & QUEEN STAR SRL Str. Eroilor, Nr. 11, Camera 2 Tunari Ilfov
RESS VINTAGE SRL Str. Mihai Bravu, Nr. 22A, C1, Camera Nr. 1 Berceni Ilfov
FANTASTIC TIME SRL Str. Garii, Nr. 9-9A, Corp C1,Camera 1 Fundeni Ilfov