S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

AQUA SERVICE CALYPSO SRL


Statusul firmei AQUA SERVICE CALYPSO SRL, avand CUI 46617897, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma AQUA SERVICE CALYPSO SRL avand CUI 46617897, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma AQUA SERVICE CALYPSO SRL
CUI 46617897
Nr. Înmatriculare J40/15438/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Fetesti, Nr. 52, Camera 1, Bloc B, Scara T3, Etaj 1, Apartament 7
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 43**
Descriere CAEN Lucra*


Localizarea firmei AQUA SERVICE CALYPSO SRL, CUI 46617897:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma AQUA SERVICE CALYPSO SRL, CUI 46617897:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma AQUA SERVICE CALYPSO SRL, CUI 46617897, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,390,993 657,259
2024 1,256,109 664,807
2023 1,152,090 831,234
2022 468,484 405,536


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma AQUA SERVICE CALYPSO SRL, CUI 46617897:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


AQUA SERVICE CALYPSO SRL, CUI 46617897 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
M DUAL TELEKOM SERV SRL Str. Rodnei, Nr. 39B Bucuresti Bucuresti
GECO PRO INSTAL SRL B-dul Uverturii, Nr. 91, Bloc P21, Scara 3, Etaj 1, Apartament 113 Bucuresti Bucuresti
AMBIENT INSTALATII SANITARE SRL Intr. Saru Dornei, Nr. 16, Camera Nr.3 Bucuresti Bucuresti
TERMOTEST IMPEX SRL Str. Ion Minulescu, Nr. 86 Bucuresti Bucuresti
PCI INSTAL CALOR SRL Str. Limanului, Nr. 16 Bucuresti Bucuresti