S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ART ANGELS AGENCY SRL


Statusul firmei ART ANGELS AGENCY SRL, avand CUI 46099787, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ART ANGELS AGENCY SRL avand CUI 46099787, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ART ANGELS AGENCY SRL
CUI 46099787
Nr. Înmatriculare J40/8812/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea Victoriei, Nr. 214, Scara 1, Etaj 5, Apartament 46
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ART ANGELS AGENCY SRL, CUI 46099787:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ART ANGELS AGENCY SRL, CUI 46099787:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ART ANGELS AGENCY SRL, CUI 46099787, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 -1,682
2024 78,518 12,585
2023 463,604 347,467
2022 346,794 125,082


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ART ANGELS AGENCY SRL, CUI 46099787:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ART ANGELS AGENCY SRL, CUI 46099787 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ATOL COMMUNICATIONS SRL Calea Crangasi, Nr. 6, Bloc 17A, Scara 2, Etaj 8, Apartament 88 Bucuresti Bucuresti
TRAOLI DESIGN SRL Str. Vatra Luminoasa, Nr. 2-24, Bloc D6, Scara C, Etaj 2, Apartament 106 Bucuresti Bucuresti
INTERNATIONAL FOCUS LOBBY SRL Aleea Valea Florilor, Nr. 1, Bloc Z7, Scara 1, Etaj 2, Apartament 16 Bucuresti Bucuresti
IDEO CONSULTING GRUP SRL Calea Victoriei, Nr. 40-46, Camera Nr.3, Scara A, Etaj 5, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
FRIENDS ADVERTISING SRL Str. Radu De La Afumati, Nr. 56, Parter Bucuresti Bucuresti