S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BADBUNNYZZ SRL


Statusul firmei BADBUNNYZZ SRL, avand CUI 45087709, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BADBUNNYZZ SRL avand CUI 45087709, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BADBUNNYZZ SRL
CUI 45087709
Nr. Înmatriculare J40/17980/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Ramnicu Valcea, Nr. 26, Bloc 15B, Scara 1, Etaj 2, Apartament 11
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei BADBUNNYZZ SRL, CUI 45087709:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BADBUNNYZZ SRL, CUI 45087709:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BADBUNNYZZ SRL, CUI 45087709, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BADBUNNYZZ SRL, CUI 45087709:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


BADBUNNYZZ SRL, CUI 45087709 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GROUPM SERVICES SRL Calea Grivitei, Nr. 82-98, Cladirea Podium, Biroul 2, Etaj 3 Bucuresti Bucuresti
ACTIVE PART PRODUCT SRL B-dul Timisoara, Nr. 89-91, Lot 1, Etaj 2, Apartament 211 Bucuresti Bucuresti
LAURA ANDRESAN AGENCY SRL Str. Sandu Aldea, Nr. 8, Apartament 6,Camera 2 Bucuresti Bucuresti
VISION DESIGN SRL Str. Mitropolit Andrei Saguna, Nr. 22 Bucuresti Bucuresti
FAST ADVERTISING & PROMOTION IDEA SRL Str. 9 Mai, Nr. 7, Cam. 1, Bloc 24, Scara 1, Etaj 7, Apartament 44 Bucuresti Bucuresti