S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BANU FASHION SRL


Statusul firmei BANU FASHION SRL, avand CUI 23108584, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BANU FASHION SRL avand CUI 23108584, din localitatea Timisoara, judetul Timis:

Detalii Firma
Nume Firma BANU FASHION SRL
CUI 23108584
Nr. Înmatriculare J35/170/2008
Anul înfiinţării 2008


Date De Contact
Judet Timis
Sector/Localitate Timisoara
Adresa Str. Carei, Nr. 11, Bloc 30, Etaj 2, Apartament 9
Telefon mobil 1 0728-409.5**
Persoana de conducere 1 MI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei BANU FASHION SRL, CUI 23108584:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BANU FASHION SRL, CUI 23108584:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BANU FASHION SRL, CUI 23108584, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 -1,539
2015 568 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BANU FASHION SRL, CUI 23108584:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BANU FASHION SRL, CUI 23108584 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Timis avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CRISABELA SRL Zona Stadion Iii, Bloc 54, Apartament 9 Lugoj Timis
MARIA & LAURA SRL Str. Bucuresti, Nr. 34, Bloc A4, Scara B, Etaj 4, Apartament 20 Timisoara Timis
VIVIEN BRIGHT SRL Str. 13 Decembrie, Nr. 77 Lugoj Timis
CARINA FRANCESCA SRL Nr. 105 Maguri Timis
NOVACOVICI IMPORT EXPORT SRL Spl. Nicolae Titulescu, Nr. 18, Apartament 2 Timisoara Timis