S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BAPED FOOD SRL


Statusul firmei BAPED FOOD SRL, avand CUI 38177574, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BAPED FOOD SRL avand CUI 38177574, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BAPED FOOD SRL
CUI 38177574
Nr. Înmatriculare J40/15304/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-Dul Tineretului, Nr. 35, Bloc 39, Scara 2, Etaj 7, Apartament 76
Persoana de conducere 1 BA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei BAPED FOOD SRL, CUI 38177574:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BAPED FOOD SRL, CUI 38177574:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BAPED FOOD SRL, CUI 38177574, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BAPED FOOD SRL, CUI 38177574:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


BAPED FOOD SRL, CUI 38177574 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BURGER & SCOICI LIVRARI SRL Str. Vlaicu Voda, Nr. 20, Bloc V78, Scara 1, Etaj 8, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
M & M PREMIUM 2008 SRL Sos. Mihai Bravu, Nr. 302, Bloc B13B, Scara 1, Etaj 8, Apartament 31 Bucuresti Bucuresti
TRADCO RDI SRL Calea Mosilor, Nr. 249, Bloc 49, Scara 1, Etaj 7, Apartament 21 Bucuresti Bucuresti
GALLO NERO RISTORANTE SRL B-dul Decebal, Nr. 12, Bloc S7, Etaj P Bucuresti Bucuresti
SORANIS IMPEX 2006 SRL Str. Valea Rosie, Nr. 7, Bloc Z6, Etaj 6, Apartament 39 Bucuresti Bucuresti