S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BARMOBIL CONCEPT SRL


Statusul firmei BARMOBIL CONCEPT SRL, avand CUI 46000297, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BARMOBIL CONCEPT SRL avand CUI 46000297, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BARMOBIL CONCEPT SRL
CUI 46000297
Nr. Înmatriculare J40/7606/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Pantelimon, Nr. 248-250, Bloc 59-60, Scara D, Etaj 4, Apartament 198
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei BARMOBIL CONCEPT SRL, CUI 46000297:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BARMOBIL CONCEPT SRL, CUI 46000297:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BARMOBIL CONCEPT SRL, CUI 46000297, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 -47,243
2024 71,343 -51,530
2023 398,925 182,737
2022 183,619 125,146


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BARMOBIL CONCEPT SRL, CUI 46000297:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BARMOBIL CONCEPT SRL, CUI 46000297 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SERBIAN FOOD SRL Str. Cupolei, Nr. 5B, Cam. Nr. 1, Scara 1, Etaj 9, Apartament 83 Bucuresti Bucuresti
MM SEGA GRUP SRL Str. Sebastian, Nr. 137, Bloc V79, Scara 2, Etaj 7, Apartament 66 Bucuresti Bucuresti
MIHAND PARTNERS SRL Str. Argentina, Nr. 25, Parter Bucuresti Bucuresti
MATTEO GRUP SRL Str. Anastasie Panu, Nr. 36, Bloc A16, Scara 1, Etaj 2, Apartament 10 Bucuresti Bucuresti
ALBERT CONCEPT SRL Spl. Independentei, Nr. 273, Corp 1, Etaj 3 Bucuresti Bucuresti