S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BARZANI SOLUTIONS SRL


Statusul firmei BARZANI SOLUTIONS SRL, avand CUI 45257668, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BARZANI SOLUTIONS SRL avand CUI 45257668, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BARZANI SOLUTIONS SRL
CUI 45257668
Nr. Înmatriculare J40/20484/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Constantin Brancoveanu, Nr. 116, Camera 1, Bloc M2/Iii, Scara 3, Etaj 3, Apartament 138
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 92**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei BARZANI SOLUTIONS SRL, CUI 45257668:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BARZANI SOLUTIONS SRL, CUI 45257668:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BARZANI SOLUTIONS SRL, CUI 45257668, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BARZANI SOLUTIONS SRL, CUI 45257668:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BARZANI SOLUTIONS SRL, CUI 45257668 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
RENTA CLASIC SRL B-dul Uverturii, Nr. 83, Bloc O15, Scara D, Etaj 7, Apartament 108 Bucuresti Bucuresti
SICOM CONSTRUCT SRL Str. Birsanesti, Nr. 1, Bloc 159, Scara 3, Etaj 3, Apartament 117 Bucuresti Bucuresti
WIN BET SRL Str. Iacob Andrei, Nr. 31, Bloc 6, Scara 1, Etaj 4, Apartament 79 Bucuresti Bucuresti
BETTING FRENZY SRL Str. Mantuleasa, Nr. 15, Corp B, Biroul Nr.3, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
ADY SLOT SRL Str. Mestecanis, Nr. 25, Cam. 1 Bucuresti Bucuresti