S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BEAUTY CENTER PROD COM SRL


Statusul firmei BEAUTY CENTER PROD COM SRL, avand CUI 35451364, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BEAUTY CENTER PROD COM SRL avand CUI 35451364, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BEAUTY CENTER PROD COM SRL
CUI 35451364
Nr. Înmatriculare J40/664/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Pantelimon, Nr. 237, Bloc 65, Scara 1, Etaj 9, Apartament 39
Persoana de conducere 1 HA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei BEAUTY CENTER PROD COM SRL, CUI 35451364:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BEAUTY CENTER PROD COM SRL, CUI 35451364:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BEAUTY CENTER PROD COM SRL, CUI 35451364, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 914,013 -139,315
2024 1,527,116 174,544
2023 1,795,250 357,462
2018 2,415,251 44,994
2017 3,121,648 -92,846
2016 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BEAUTY CENTER PROD COM SRL, CUI 35451364:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BEAUTY CENTER PROD COM SRL, CUI 35451364 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LIN XIANG IMPEX SRL Str. Amurgului, Nr. 28, Parter, Camera 2, Bloc P7, Scara 2, Apartament 98 Bucuresti Bucuresti
ANTICOROMEXIM SRL Str. Masina De Piine, Nr. 18, Bloc R28, Scara 1, Apartament 21 Bucuresti Bucuresti
SILVER DRAGON SRL Str. Stolnicu Vasile, Nr. 18, Bloc 5, Scara 2, Apartament 75 Bucuresti Bucuresti
GINOTTI IMPEX SRL Sos. Berceni, Nr. 8Bis, Bloc Amiro, Scara 1, Etaj 3, Apartament 316 Bucuresti Bucuresti
HYDRO BOSS SRL Sos. Colentina, Nr. 14, Camera 1, Bloc Silvia, Scara A, Etaj 1, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti