S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BEKA GRILL SRL


Statusul firmei BEKA GRILL SRL, avand CUI 34927053, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BEKA GRILL SRL avand CUI 34927053, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BEKA GRILL SRL
CUI 34927053
Nr. Înmatriculare J40/10435/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Dobroesti, Nr. 30A
Persoana de conducere 1 UD**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei BEKA GRILL SRL, CUI 34927053:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BEKA GRILL SRL, CUI 34927053:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BEKA GRILL SRL, CUI 34927053, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 69,878 20,049
2015 3,525 -4,209


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BEKA GRILL SRL, CUI 34927053:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


BEKA GRILL SRL, CUI 34927053 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GABI GRAND PROSPER SRL Aleea Livezilor, Nr. 43, Bloc 36, Scara 1, Etaj 3, Apartament 58 Bucuresti Bucuresti
JUICEOLOGY SRL Str. Dogarilor, Nr. 17, Etaj 3 Bucuresti Bucuresti
VIKYZAR BAR CAFE SRL B-dul Iuliu Maniu, Nr. 7, Corp A, Birou 17D, Scara 2, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
BARDEBERE SRL Calea Victoriei, Nr. 91-93 Bucuresti Bucuresti
SCARPAS FOOD SRL Calea Calarasi, Nr. 51, Parter, Spatiul Comercial Nr.4 Bucuresti Bucuresti