S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BERCENI REZIDENTIAL SRL


Statusul firmei BERCENI REZIDENTIAL SRL, avand CUI 36397336, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BERCENI REZIDENTIAL SRL avand CUI 36397336, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BERCENI REZIDENTIAL SRL
CUI 36397336
Nr. Înmatriculare J40/7858/2019
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Berceni, Nr. 100, Lot 2, Spatiul Comercial 1-2, Biroul 1, Bloc Corp B, Etaj Parter
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei BERCENI REZIDENTIAL SRL, CUI 36397336:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BERCENI REZIDENTIAL SRL, CUI 36397336:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BERCENI REZIDENTIAL SRL, CUI 36397336, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 305,401 -780,015
2024 1,560,992 -200,733
2023 2,070,751 1,256,961
2022 0 -1,522
2021 0 0
2020 0 0
2019 0 -183
2018 0 -50
2017 0 -98
2016 0 -681


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BERCENI REZIDENTIAL SRL, CUI 36397336:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BERCENI REZIDENTIAL SRL, CUI 36397336 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
VINTAGE IMOBILIARE SRL Str. Drumul Taberei, Nr. 105, Bloc A9, Scara E, Etaj 4, Apartament 74 Bucuresti Bucuresti
ALLIANCE RESIDENCE SRL B-dul Metalurgiei, Nr. 29C, Lot 2, Subsol, Boxa Nr 10, Bloc C2 Bucuresti Bucuresti
IMOBILIARE CRANGASI SRL Str. Grauntelui, Nr. 19, Camera 1, In Suprafata De 20 Mp, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
BUSINESS PLUS IMOBILIARE SRL Str. Ghirlandei, Nr. 1, Bloc 64, Scara 1, Etaj 1, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
BUCURESTI IMOBILIARE SRL Str. Baba Novac, Nr. 3, Bloc S2, Scara B, Etaj 5, Apartament 76 Bucuresti Bucuresti