S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BIB NEW MARKET CONCEPT SRL


Statusul firmei BIB NEW MARKET CONCEPT SRL, avand CUI 33357639, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BIB NEW MARKET CONCEPT SRL avand CUI 33357639, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BIB NEW MARKET CONCEPT SRL
CUI 33357639
Nr. Înmatriculare J40/8047/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Pantelimon, Nr. 251, Bloc 45, Etaj 8, Apartament 34
Telefon mobil 1 0723-599.5**
Persoana de conducere 1 BU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei BIB NEW MARKET CONCEPT SRL, CUI 33357639:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BIB NEW MARKET CONCEPT SRL, CUI 33357639:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BIB NEW MARKET CONCEPT SRL, CUI 33357639, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BIB NEW MARKET CONCEPT SRL, CUI 33357639:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


BIB NEW MARKET CONCEPT SRL, CUI 33357639 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MAXI PETRAMAR SRL B-dul Decebal, Nr. 12, Camera 1, Bloc S7, Scara 1, Etaj 5, Apartament 15 Bucuresti Bucuresti
NELMAN 88 EM SRL Str. Apusului, Nr. 54, Bloc 48, Scara 2, Etaj P, Apartament 24 Bucuresti Bucuresti
CIDER BAR SRL Str. Dr. Victor Poloni, Nr. 3, Camera 2, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti
SELECT MAYA SRL B-dul Carol I, Nr. 63, Cam. 4, Etaj 5, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
DALOROS SRL Str. Stelea Spataru, Nr. 6, Etaj P Bucuresti Bucuresti