S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BITCITY SYSTEMS SRL


Statusul firmei BITCITY SYSTEMS SRL, avand CUI 30588884, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BITCITY SYSTEMS SRL avand CUI 30588884, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BITCITY SYSTEMS SRL
CUI 30588884
Nr. Înmatriculare J40/9732/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Foisorului, Nr. 9, Bloc F6C, Scara 2, Etaj 1, Apartament 42
Telefon mobil 1 0740-571.3**
Email 1 offi**@**
Persoana de conducere 1 PR**
Adresa web 1 www.bit**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei BITCITY SYSTEMS SRL, CUI 30588884:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BITCITY SYSTEMS SRL, CUI 30588884:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BITCITY SYSTEMS SRL, CUI 30588884, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2023 0 -1,529
2022 0 0
2021 0 0
2020 0 -8,244
2019 0 -1,581
2018 0 -3,329
2017 0 -3,343
2016 11,730 4,502
2015 2,681 -6,735
2014 2,668 559
2013 23,314 17,418
2012 0 -1,699


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BITCITY SYSTEMS SRL, CUI 30588884:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


BITCITY SYSTEMS SRL, CUI 30588884 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
WEB NET MEDIA SRL Str. Istriei, Nr. 9, Bloc C7, Etaj P, Apartament 16 Bucuresti Bucuresti
VENDIO SRL B-dul General Paul Teodorescu, Nr. 4, Mezanin, Spatiul Of 01 Bucuresti Bucuresti
LOGICON STUDIO SRL Aleea Ghimes, Nr. 4, Bloc 23, Scara 2, Etaj 3, Apartament 27 Bucuresti Bucuresti
AMP TECHNOLOGIES SRL Calea Victoriei, Nr. 214, Scara 1, Etaj 5, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
DOFLO TECH CONSULT SRL B-dul I. C. Bratianu, Nr. 44, Scara C, Etaj 4, Apartament 38 Bucuresti Bucuresti