S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BLACK STORM CONSULTING SRL


Statusul firmei BLACK STORM CONSULTING SRL, avand CUI 28138705, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BLACK STORM CONSULTING SRL avand CUI 28138705, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BLACK STORM CONSULTING SRL
CUI 28138705
Nr. Înmatriculare J40/2617/2011
Anul înfiinţării 2011


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Alexandru Ivasiuc, Nr. 16, Camera 1, Etaj 3, Apartament 8
Telefon mobil 1 0742-097.2**
Telefon fix 1 0214-119.2**
Persoana de conducere 1 DR**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei BLACK STORM CONSULTING SRL, CUI 28138705:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BLACK STORM CONSULTING SRL, CUI 28138705:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BLACK STORM CONSULTING SRL, CUI 28138705, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 235,990 129,065
2024 283,775 209,481
2023 32,135 -63,426
2022 241,527 179,096
2021 158,852 96,508
2020 170,398 118,559
2019 164,620 65,743
2018 86,552 -42,595
2017 62,711 6,755
2016 168,764 91,245
2015 104,024 51,284
2014 63,061 1,499
2013 50,878 -5,253
2012 56,202 -2,891
2011 77,061 25,354


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BLACK STORM CONSULTING SRL, CUI 28138705:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BLACK STORM CONSULTING SRL, CUI 28138705 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
TERA IMOBILIARE SRL Str Gheorghe Manu, Nr. 1, Scara 1, Etaj 1, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
DESING CREATIV IMOBILIARE SRL Str. Postavarul, Nr. 3C, Bloc 3C, Etaj 6, Apartament 41 Bucuresti Bucuresti
4 SALE IMOBILIARE SRL Aleea Uioara, Nr. 3, Bloc 45, Scara 2, Etaj 3, Apartament 34 Bucuresti Bucuresti
CASA SVEN SRL Str Str. Cobalcescu, Nr 52 Bucuresti Bucuresti
CONFORT CASA TINERETULUI SRL Aleea Mostistea, Nr. 39, Scara 2, Etaj 4, Apartament 62 Bucuresti Bucuresti