S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BLONDY ASIG SRL


Statusul firmei BLONDY ASIG SRL, avand CUI 40191880, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BLONDY ASIG SRL avand CUI 40191880, din localitatea Oradea, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma BLONDY ASIG SRL
CUI 40191880
Nr. Înmatriculare J5/2842/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Oradea
Adresa Str. Paleului, Nr. 6A
Telefon mobil 1 0741-973.8**
Persoana de conducere 1 TE**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 66**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei BLONDY ASIG SRL, CUI 40191880:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BLONDY ASIG SRL, CUI 40191880:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BLONDY ASIG SRL, CUI 40191880, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 293,679 67,467
2024 162,762 19,478
2023 165,478 4,973
2022 225,881 82,483
2021 155,104 62,113
2020 88,977 32,895
2019 89,121 14,667
2018 33,573 28,509


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BLONDY ASIG SRL, CUI 40191880:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BLONDY ASIG SRL, CUI 40191880 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
TOMAIFICIO GINO SRL Str. Morii, Nr. 36 Sanmartin Bihor
PERMANENT AGENT DE ASIGURARE SRL Str. Sandor Remenyik, Nr. 1 E Oradea Bihor
BIROTIC OFFICE AUTO SRL Str. Traian Lalescu, Nr. 16, Bloc Pb42, Etaj 4, Apartament 17 Oradea Bihor
DVG AGENT DE ASIGURARE SRL Str. Razboieni, Nr. 85 Oradea Bihor
SANLUC AGENT DE ASIGURARE SRL Str. Nicolaus Olahus, Nr. 17 Oradea Bihor