S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BON APETIT BISTRO SRL


Statusul firmei BON APETIT BISTRO SRL, avand CUI 30639716, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BON APETIT BISTRO SRL avand CUI 30639716, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BON APETIT BISTRO SRL
CUI 30639716
Nr. Înmatriculare J40/10302/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Cetatea Poenari, Nr. 51, Camera 1
Telefon fix 1 0214-208.6**
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei BON APETIT BISTRO SRL, CUI 30639716:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BON APETIT BISTRO SRL, CUI 30639716:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BON APETIT BISTRO SRL, CUI 30639716, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2018 103,528 -85,751
2017 220,753 4,121
2016 116,234 -28,211
2015 159,643 -22,023
2014 78,744 -54,857
2013 65,786 -70,938
2012 16,277 -36,292


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BON APETIT BISTRO SRL, CUI 30639716:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BON APETIT BISTRO SRL, CUI 30639716 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
AGREMENT PLACE SRL Sos. Bucuresti Noi, Nr. 247, Camera Nr. 2 Bucuresti Bucuresti
NORI SUSHI SRL Drumul Gilaului, Nr. 7F, Corp A, Scara A, Etaj 5, Apartament 36 Bucuresti Bucuresti
VICTORY STREET FOOD SRL Str. Erou Tudor George Bogdan, Nr. 2, Bloc 20B, Scara 1, Etaj 2, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
NEW TIMES PUB SRL Sos. Oltenitei, Nr. 18, Bloc 3D, Scara A, Etaj 5, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
ANACOS BEST SRL Sos. Andronache, Nr. 17, Parter Bucuresti Bucuresti