S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D


Statusul firmei BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D, avand CUI 33751322, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D avand CUI 33751322, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D
CUI 33751322
Nr. Înmatriculare J40/12630/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Mihai Bravu, Nr. 47-49, Camera 1, Bloc P16-16A, Scara A, Etaj 9, Apartament 36
Telefon mobil 1 0720-503.6**
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D, CUI 33751322:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D, CUI 33751322:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D, CUI 33751322, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 312,331 66,177
2024 214,891 40,489
2023 307,817 6,128
2022 398,156 54,395
2021 412,294 71,344
2020 312,926 49,775
2019 432,782 103,653
2018 262,379 50,532
2017 351,789 81,039
2016 144,312 28,684


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D, CUI 33751322:

Cod Descriere
1048 functiune
2141 pierdere, la data de 31.12.2017, a calitatii de microintreprindere apartinand intreprinzatorului debutant


Selectii de baze de date personalizate


BOUTIQUE HAIR SOLUTIONS SRL-D, CUI 33751322 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
A M IMPEX 92 SRL Str. Cap. Petre Misca, Nr. 5, Bloc M18, Etaj 3, Apartament 23 Bucuresti Bucuresti
AMC COSMETICS DISTRIBUTION SRL Aleea Baiut, Nr. 4, Bloc C7Bis, Scara A, Etaj 7, Apartament 25 Bucuresti Bucuresti
FASHION ORIGINAL ADDICT SRL Str. Intrecerii, Nr. 2, Bloc G2, Scara C, Etaj 2, Apartament 18 Bucuresti Bucuresti
ALPHA TEAM TRADE SRL B-dul Timisoara, Nr. 103L, Camera 3, Scara 3, Etaj 4, Apartament 163 Bucuresti Bucuresti
ANY KARAT IMPEX SRL Str. Domnita Ruxandra, Nr. 23, Apartament 1A Bucuresti Bucuresti