S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL


Statusul firmei BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL, avand CUI 46813010, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL avand CUI 46813010, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL
CUI 46813010
Nr. Înmatriculare J40/17891/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. C. C. Arion, Nr. 11, Parter, Cam 1, Apartament 1
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 85**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL, CUI 46813010:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL, CUI 46813010:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL, CUI 46813010, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL, CUI 46813010:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BREAKTHROUGH COACHING ACADEMY SRL, CUI 46813010 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ARBITEST SRL Str. Tulnici, Nr. 2, Bloc 47, Scara A, Etaj 6, Apartament 21 Bucuresti Bucuresti
FUN SCIENCE SYSTEM SRL Str. Martisor, Nr. 59 Bucuresti Bucuresti
CURSURI PENTRU VIATA SRL-D Intr. Muncii, Nr. 2, Parter, Camera 1, Bloc M8, Scara 1, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
SUPPORT SOFTWARE QUALITY ELIT CONSULTING SRL Aleea Barajul Lotru, Nr. 11, Bloc M4A1, Scara A, Etaj 10, Apartament 44 Bucuresti Bucuresti
VERITA 4 LIFE SRL Aleea Dealul Mitropoliei, Nr. 9, Parter, Camera 1, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti