S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BRIS PRO CONSULT SRL


Statusul firmei BRIS PRO CONSULT SRL, avand CUI 35074736, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BRIS PRO CONSULT SRL avand CUI 35074736, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BRIS PRO CONSULT SRL
CUI 35074736
Nr. Înmatriculare J40/11966/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Magura Vulturului, Nr. 89, Bloc 430, Scara 1, Etaj 8, Apartament 29
Telefon mobil 1 0742-860.1**
Persoana de conducere 1 BU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei BRIS PRO CONSULT SRL, CUI 35074736:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BRIS PRO CONSULT SRL, CUI 35074736:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BRIS PRO CONSULT SRL, CUI 35074736, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2021 50 -13,009
2020 418 -11,446


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BRIS PRO CONSULT SRL, CUI 35074736:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


BRIS PRO CONSULT SRL, CUI 35074736 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GRILL PIZZA DELIVERY SRL Str. Prevederii, Nr. 5, Camera 1, Bloc Pm11A, Scara 2, Etaj 3, Apartament 52 Bucuresti Bucuresti
WORTH INCOM GROUP SRL Str. Neagoe Voda, Nr. 17, Parter, Camera 3, Bloc 2/6, Scara 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
NAPOLETINII PORTAFOGLIO SRL Str. Cetatea De Balta, Nr. 112-114, Camera 2, Bloc 7, Scara A, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
FOOD LOUNGE A & A SRL Str. Postalionului, Nr. 97-101, Bloc 1, Scara B, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
ALTFEL DE RESTAURANT SRL P-ta Rosetti, Nr. 4 Bucuresti Bucuresti