S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BS ECOMARKETING SRL


Statusul firmei BS ECOMARKETING SRL, avand CUI 42180535, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BS ECOMARKETING SRL avand CUI 42180535, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma BS ECOMARKETING SRL
CUI 42180535
Nr. Înmatriculare J40/1158/2020
Anul înfiinţării 2020


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Spl. Independentei, Nr. 273, Corp 3, Etaj 3
Persoana de conducere 1 SA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei BS ECOMARKETING SRL, CUI 42180535:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BS ECOMARKETING SRL, CUI 42180535:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BS ECOMARKETING SRL, CUI 42180535, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 3,826,101 1,667,842


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BS ECOMARKETING SRL, CUI 42180535:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


BS ECOMARKETING SRL, CUI 42180535 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DNS ARHITECTURA SRL Str. Zambilelor, Nr. 62-64, Etaj Demis, Apartament Camera 5 Bucuresti Bucuresti
PERSPECTIVE SOLUTIONS SRL Str. Istriei, Nr. 32, Bloc 10 B, Scara A, Etaj 3, Apartament 21 Bucuresti Bucuresti
NFINITE JOY CREATIVE SRL Str. Gheorghe Petrascu, Nr. 14, Camera 1, Bloc B9, Scara 3, Etaj 5, Apartament 101 Bucuresti Bucuresti
KARTEN PUBLISHING VISION SRL Str. Depozitului Nr. 42 Bucuresti Bucuresti
IDEAL 75 ADVERTISING PRODUCTION SRL B-dul Laminorului, Nr. 72, Camera 1 Bucuresti Bucuresti