S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

BUBBLEWAFFLE CIP SRL


Statusul firmei BUBBLEWAFFLE CIP SRL, avand CUI 44731177, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma BUBBLEWAFFLE CIP SRL avand CUI 44731177, din localitatea Matca, judetul Galati:

Detalii Firma
Nume Firma BUBBLEWAFFLE CIP SRL
CUI 44731177
Nr. Înmatriculare J17/1316/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Galati
Sector/Localitate Matca
Adresa Nr. 80, Str. Victor Babes, Constructia 1
Telefon mobil 1 0754-510.7**
Email 1 cipr**@**
Persoana de conducere 1 JI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei BUBBLEWAFFLE CIP SRL, CUI 44731177:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma BUBBLEWAFFLE CIP SRL, CUI 44731177:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma BUBBLEWAFFLE CIP SRL, CUI 44731177, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 -6,690
2024 0 -36,653
2023 88,967 -3,369
2022 167,236 13,374
2021 74,737 7,632


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma BUBBLEWAFFLE CIP SRL, CUI 44731177:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


BUBBLEWAFFLE CIP SRL, CUI 44731177 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Galati avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
VALTRUCK FOOD SRL Str. Stanjeneilor, Nr. 5A Piscu Galati
ALESTE AVRAM SRL Str. Barbosi, Nr. 7, Bloc R1, Scara 1, Etaj 3, Apartament 15 Galati Galati
GRATARE LA LUC SI GEO SRL Nr. 488 Fantanele Galati
GASTRO ASIA SRL Str. Frunzei, Nr. 110, Bloc 7B, Scara 3, Etaj Parter, Apartament 40 Galati Galati
RECVIEM COM IM SRL Str. Brailei, Nr. 17N Galati Galati