S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CALYPSO DISTRIBUTION SRL


Statusul firmei CALYPSO DISTRIBUTION SRL, avand CUI 25702574, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CALYPSO DISTRIBUTION SRL avand CUI 25702574, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CALYPSO DISTRIBUTION SRL
CUI 25702574
Nr. Înmatriculare J40/7206/2009
Anul înfiinţării 2009


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Ilia, Nr. 5, Bloc 57, Scara 2, Etaj 7, Apartament 92,Camera1
Telefon mobil 1 0778-157.5**
Persoana de conducere 1 SU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei CALYPSO DISTRIBUTION SRL, CUI 25702574:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CALYPSO DISTRIBUTION SRL, CUI 25702574:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CALYPSO DISTRIBUTION SRL, CUI 25702574, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,162,644 509,027
2024 1,151,476 490,262
2023 809,346 326,579
2022 557,912 276,354
2021 417,883 39,315
2020 306,588 28,528
2019 508,882 163,570
2018 541,803 184,074
2017 562,077 196,754
2016 435,481 198,595
2015 498,379 105,715
2014 506,912 42,676
2013 770,302 73,941
2012 1,284,609 106,941
2011 1,437,409 100,342
2010 967,948 64,610
2009 84,813 8,863


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CALYPSO DISTRIBUTION SRL, CUI 25702574:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


CALYPSO DISTRIBUTION SRL, CUI 25702574 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
HENG YUAN INTERNATIONAL TRADE SRL Sos. Colentina, Nr. 56, Bloc 100, Scara 1, Etaj 5, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
SOLE DEPO SHOES SRL Sos. Dobroesti, Nr. 7, Camera 2, Bloc 4, Etaj 3, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
HIGH HEELS ENTERPRISE SA Str. Nerva Traian, Nr. 14, Bloc M36, Scara 2A, Etaj 2, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
HAPPY NICO COM SRL Str. Vlad Judetul, Nr. 4, Bloc V13, Etaj P, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
VICART COMPANY SRL Calea Vitan, Nr. 10, Bloc V50A, Scara A, Etaj 8, Apartament 33 Bucuresti Bucuresti