S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CASTEL IMOBILIARE SRL


Statusul firmei CASTEL IMOBILIARE SRL, avand CUI 11435094, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CASTEL IMOBILIARE SRL avand CUI 11435094, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CASTEL IMOBILIARE SRL
CUI 11435094
Nr. Înmatriculare J40/3295/1997
Anul înfiinţării 1997


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Gheorghe Duta, Nr. 2
Telefon mobil 1 0722-360.0**
Telefon mobil 2 0722-368.1**
Telefon mobil 3 0723-623.0**
Email 1 acce**@**
Email 2 cast**@**
Email 3 offi**@**
Persoana de conducere 1 GE**
Adresa web 1 www.acc**
Adresa web 2 www.cas**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei CASTEL IMOBILIARE SRL, CUI 11435094:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CASTEL IMOBILIARE SRL, CUI 11435094:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CASTEL IMOBILIARE SRL, CUI 11435094, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 895,227 480,388
2024 718,462 464,329
2023 616,030 321,195
2022 585,422 281,663
2021 1,744,747 423,642
2020 263,971 -77,188
2019 637,357 322,838
2018 578,431 212,254
2017 678,428 401,292
2016 387,913 91,575
2015 214,633 127,735
2014 120,287 93,381
2013 125,158 99,717
2012 13,509 3,859
2011 2,210 -8,510
2010 15,941 -40,453
2009 37,143 -12,553
2008 44,737 -56,244
2007 70,123 -10,755
2006 26,843 -33,545
2005 78,424 5,831
2004 59,147 -16,679
2003 65,254 7,695
2002 66,938 -2,055
2001 85,090 21,059


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CASTEL IMOBILIARE SRL, CUI 11435094:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


CASTEL IMOBILIARE SRL, CUI 11435094 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GLOBO BUSINESS ART SRL Str. Cap. Misca Petre, Nr. 3, Parter, Camera 1, Bloc M17, Scara 2, Apartament 58 Bucuresti Bucuresti
REAL TRADE GLOBAL INVESTMENT SRL Str. Washington, Nr. 20, Scara A, Etaj 1, Apartament 3 Bucuresti Bucuresti
CONTACT TO CONTACT SRL Str. Buzesti, Nr. 50-52, Modul 12, Etaj 11 Bucuresti Bucuresti
LIMES CONSULTING SRL Prel. Ghencea, Nr. 15, Camera 2, Bloc R4, Scara 1, Etaj 3, Apartament 15 Bucuresti Bucuresti
FRADIMAR IMPEX SRL Aleea Lunca Florilor, Nr. 4, Bloc 14, Scara B, Etaj 4, Apartament 152 Bucuresti Bucuresti