S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CAVANI IMPEX GRUP SRL


Statusul firmei CAVANI IMPEX GRUP SRL, avand CUI 17246990, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CAVANI IMPEX GRUP SRL avand CUI 17246990, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CAVANI IMPEX GRUP SRL
CUI 17246990
Nr. Înmatriculare J40/3022/2005
Anul înfiinţării 2005


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str Str. Erou Constantin Bogariu, Nr 24
Telefon fix 1 0212-530.3**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei CAVANI IMPEX GRUP SRL, CUI 17246990:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CAVANI IMPEX GRUP SRL, CUI 17246990:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CAVANI IMPEX GRUP SRL, CUI 17246990, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 326,223 56,552
2019 668,957 191,236
2018 546,079 185,429
2017 519,106 208,050
2016 353,530 156,249
2015 215,198 51,886
2014 82,972 -2,914
2013 65,440 -3,389
2012 186,940 4,340
2011 135,015 -2,135
2010 59,238 -5,854
2009 83,589 -2,749
2008 134,792 6,051
2007 124,658 7,046
2006 48,256 1,804
2005 37,225 1,135


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CAVANI IMPEX GRUP SRL, CUI 17246990:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


CAVANI IMPEX GRUP SRL, CUI 17246990 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ELEGANT STIL CHR SRL Sos. Pantelimon, Nr. 356, Bloc 1, Scara D, Etaj 8, Apartament 140 Bucuresti Bucuresti
DENDER SPORT SRL Str. Teheran, Nr. 6, Etaj P, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
MANY RAN IMPEX SRL Aleea Onisifor Ghibu, Nr. 5, Camera 1, Bloc O26, Scara 4, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
MYRAI FASHION COLLECTION SRL Str. Poiana Cu Aluni, Nr. 6, Bloc 17, Scara 3, Etaj 4, Apartament 89 Bucuresti Bucuresti
SAX INTERNATIONAL GRUP SRL B-dul Dimitrie Cantemir, Nr. 5, Bloc 6, Scara B, Etaj 6, Apartament 68 Bucuresti Bucuresti