S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CEAIURI IMPEX SRL


Statusul firmei CEAIURI IMPEX SRL, avand CUI 33128961, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CEAIURI IMPEX SRL avand CUI 33128961, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CEAIURI IMPEX SRL
CUI 33128961
Nr. Înmatriculare J40/5357/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Labirint, Nr. 139, Subsol, Pivinita(Boxa) In Suprafata De 2,70 Mp Aferenta Apartamentului 2 Etaj 1, Bloc Corp B
Persoana de conducere 1 BU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei CEAIURI IMPEX SRL, CUI 33128961:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CEAIURI IMPEX SRL, CUI 33128961:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CEAIURI IMPEX SRL, CUI 33128961, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 510,397 -4,212
2022 732,630 127,627
2021 606,425 248,064
2017 271 -37,446
2016 0 -9,383


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CEAIURI IMPEX SRL, CUI 33128961:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


CEAIURI IMPEX SRL, CUI 33128961 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
AYO BEST CAFFE SRL Str. Maica Domnului, Nr. 61, Complexul Agroalimentar Maica Domnului, Standul 50-51-52-53-54 Bucuresti Bucuresti
DUVAL CONSULTING SRL Sos. Mihai Bravu, Nr. 303, Bloc 18A, Scara B, Etaj 2, Apartament 55 Bucuresti Bucuresti
ADAM & D C COMIMPEX SRL Sos. Kiseleff, Nr. 32 Bucuresti Bucuresti
GUESTHOUSE SRL B-dul Iuliu Maniu, Nr. 101, Camera 2, Bloc A2, Scara 1, Etaj 5, Apartament 20 Bucuresti Bucuresti
CONCEPT PARTNER SRL Str. Galiceni, Nr. 6 Bucuresti Bucuresti