S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CEEMPLIFY SRL-D


Statusul firmei CEEMPLIFY SRL-D, avand CUI 37557273, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CEEMPLIFY SRL-D avand CUI 37557273, din localitatea Cluj-Napoca, judetul Cluj:

Detalii Firma
Nume Firma CEEMPLIFY SRL-D
CUI 37557273
Nr. Înmatriculare J12/2459/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Cluj
Sector/Localitate Cluj-Napoca
Adresa Str. Daliei, Nr. 28, Apartament 1
Telefon mobil 1 0736-908.9**
Persoana de conducere 1 PA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei CEEMPLIFY SRL-D, CUI 37557273:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CEEMPLIFY SRL-D, CUI 37557273:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CEEMPLIFY SRL-D, CUI 37557273, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 114,764 -44,945
2024 106,742 70,838
2023 0 -15,555
2022 535,180 518,130
2021 101,445 73,791
2020 86,524 49,271
2019 243,803 187,092
2018 251,163 218,774
2017 22,753 10,184


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CEEMPLIFY SRL-D, CUI 37557273:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


CEEMPLIFY SRL-D, CUI 37557273 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Cluj avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
VOIDTHEVILLAIN SRL Str. Napoca, Nr. 10, Apartament 3 Cluj-Napoca Cluj
DAROMEX SRL B-dul Nicolae Titulescu, Nr. 8, Bloc P3, Scara I, Apartament 6 Cluj-Napoca Cluj
COLOORADO ORGANIZATION SRL Str. Luminii, Nr. 5, Apartament 2 Cluj-Napoca Cluj
FLV SOFTDEV SRL Calea Dorobantilor, Nr. 102, Bloc 29, Scara 2, Etaj 8, Apartament 59 Cluj-Napoca Cluj
REBISKIS TEAM SRL Str. Marin Preda, Nr. 2-8, Scara Ii, Etaj I, Apartament 19 Cluj-Napoca Cluj