S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CENTRICSIT EUROPE SRL


Statusul firmei CENTRICSIT EUROPE SRL, avand CUI 44000835, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CENTRICSIT EUROPE SRL avand CUI 44000835, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CENTRICSIT EUROPE SRL
CUI 44000835
Nr. Înmatriculare J40/5624/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Unirii, Nr. 61, Camera 4, Bloc F3, Scara 4, Etaj 2, Apartament 208
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei CENTRICSIT EUROPE SRL, CUI 44000835:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CENTRICSIT EUROPE SRL, CUI 44000835:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CENTRICSIT EUROPE SRL, CUI 44000835, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 0
2024 0 -728
2022 2,586,811 -100,149
2021 744,847 -10,422


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CENTRICSIT EUROPE SRL, CUI 44000835:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


CENTRICSIT EUROPE SRL, CUI 44000835 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
INULTA SRL Str. Matei Millo, Nr. 6, Etaj 8 Bucuresti Bucuresti
ECODIA IT CONSULTING SRL Aleea Codrii Neamtului, Nr. 7M, Mansarda, Scara 2, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
DEV VS DETAIL SERVICES SRL Str. Vasile Gherghel, Nr. 83, Camera 1 Bucuresti Bucuresti
ALPHA TREE PROJECT SRL Str. Otesani, Nr. 10, Bloc T2, Scara A, Apartament 50 Bucuresti Bucuresti
OMNISERV SOLUTIONS SRL Calea Crangasi, Nr. 22, Bloc 46, Scara 2, Etaj 6, Apartament 57 Bucuresti Bucuresti