S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL


Statusul firmei CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL, avand CUI 45534432, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL avand CUI 45534432, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL
CUI 45534432
Nr. Înmatriculare J40/1307/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Valea Argesului, Nr. 10, Bloc M24, Etaj 3, Apartament 19
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 85**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL, CUI 45534432:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL, CUI 45534432:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL, CUI 45534432, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 58,000 1,502
2024 0 22,687
2022 9,500 2,661


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL, CUI 45534432:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


CENTRUL INTERNATIONAL CELIZ SRL, CUI 45534432 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
FUN SCIENCE SYSTEM SRL Str. Martisor, Nr. 59 Bucuresti Bucuresti
THE VOICE OF POWER SRL Sos. Virtutii Nr. 19D Et. 4 Biroul A Bucuresti Bucuresti
PURE ECHILIBRUM SRL Str. Voronet, Nr. 12, Camera 2, Bloc D7, Scara 4, Etaj 4, Apartament 59 Bucuresti Bucuresti
CENTRUL DE EXCELENTA SI DEZVOLTARE PERSONALA PROGRESSIO SRL-D Drumul Lunca Sateasca, Nr. 88, Parter, Camera 1 Bucuresti Bucuresti
MILITECH ONLINE TRAINING SRL B-dul General Gheorghe Magheru, Nr. 26, Bloc Casata, Apartament 15 Bucuresti Bucuresti