S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL


Statusul firmei CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL, avand CUI 43464268, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL avand CUI 43464268, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL
CUI 43464268
Nr. Înmatriculare J40/17485/2020
Anul înfiinţării 2020


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea Floreasca, Nr. 86
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL, CUI 43464268:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL, CUI 43464268:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL, CUI 43464268, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,907,347 17,991
2024 1,167,937 1,939
2023 682,613 -14,442
2022 352,533 -1,162
2021 140,867 -19,033
2020 0 -508


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL, CUI 43464268:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


CENTRUL PENTRU DEZVOLTARE SI SANATATE MINTALA APROAPE SRL, CUI 43464268 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DOUBLE A BEAUTY & HEALTH SRL Str. Partizanilor, Nr. 4, Bloc M3, Scara 3, Etaj 2, Apartament 81 Bucuresti Bucuresti
CLINIX GLOBAL HEALTH CARE SRL Str. Lamaiului, Nr. 4, Camera Nr.1 Bucuresti Bucuresti
OPTIM MEDICAL CENTER SRL Str. Imparatul Traian, Nr. 5, Camera 2, Bloc B11, Scara 1, Etaj 4, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
OPUSDENTAL SRL Str. Dimitrie Marinescu, Nr. 58, Etaj Etaj Bucuresti Bucuresti
OPTIMAL SELF COUNSELING SRL Str. Vintila Mihailescu, Nr. 20, Bloc 64, Scara 2, Apartament 59 Bucuresti Bucuresti