S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CHAROO TRADING & SERVICES SRL


Statusul firmei CHAROO TRADING & SERVICES SRL, avand CUI 18590397, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CHAROO TRADING & SERVICES SRL avand CUI 18590397, din localitatea Arad, judetul Arad:

Detalii Firma
Nume Firma CHAROO TRADING & SERVICES SRL
CUI 18590397
Nr. Înmatriculare J2/705/2006
Anul înfiinţării 2006


Date De Contact
Judet Arad
Sector/Localitate Arad
Adresa Str. Tudor Vladimirescu, Nr. 10, Bloc D, Scara A, Etaj 3, Apartament 10
Telefon mobil 1 0741-013.0**
Telefon fix 1 0357-428.1**
Persoana de conducere 1 MA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei CHAROO TRADING & SERVICES SRL, CUI 18590397:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CHAROO TRADING & SERVICES SRL, CUI 18590397:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CHAROO TRADING & SERVICES SRL, CUI 18590397, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2019 132,956 -467,082
2017 681,761 71,344
2016 171,667 -152,758
2015 140,256 -86,569
2014 31,500 29,036
2013 9,012 -191,086
2012 152,395 -104,500
2011 128,343 -134,374
2010 355,477 37,341
2009 214,865 20,910
2008 219,131 19,899
2007 66,277 8,695
2006 1,562 -4,033


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CHAROO TRADING & SERVICES SRL, CUI 18590397:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


CHAROO TRADING & SERVICES SRL, CUI 18590397 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Arad avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ANDUC ALF STORE SRL Str. Ioan Suciu, Nr. 10 Gurahont Arad
MA CRISS MA SRL Str. Lucius Verus, Nr. 6 Arad Arad
KORONA DIVERTA SRL Nr. 199 Covasant Arad
MERCI CAFFE SRL P-ta Catedralei, Nr. 1, Apartament 14A Arad Arad
SIVI COMPANY SRL Str. Rachitei, Nr. 2B Arad Arad