S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CHEN BAO UNIVERSAL SRL


Statusul firmei CHEN BAO UNIVERSAL SRL, avand CUI 33651498, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CHEN BAO UNIVERSAL SRL avand CUI 33651498, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CHEN BAO UNIVERSAL SRL
CUI 33651498
Nr. Înmatriculare J40/11453/2014
Anul înfiinţării 2014


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Grota Lacurilor, Nr. 79, Camera 2
Persoana de conducere 1 BA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei CHEN BAO UNIVERSAL SRL, CUI 33651498:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CHEN BAO UNIVERSAL SRL, CUI 33651498:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CHEN BAO UNIVERSAL SRL, CUI 33651498, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CHEN BAO UNIVERSAL SRL, CUI 33651498:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


CHEN BAO UNIVERSAL SRL, CUI 33651498 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CANADIAN BRAND SRL Str. Baniei, Nr. 1, In Biroul Nr. 1, Etaj 4, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
MIK UNIC VIT SRL Str. Grigore Moisil, Nr. 10, Camera 3, Bloc 8, Scara 2, Etaj 6, Apartament 87 Bucuresti Bucuresti
TANGHUAN COMIMPEX SRL Sos. Pantelimon, Nr. 82, Bloc 420A, Scara 1, Etaj 4, Apartament 32 Bucuresti Bucuresti
XENIA 96 IMPEX SRL Intr. Barsei, Nr. 7, Bloc G4, Scara 1, Etaj 3, Apartament 18 Bucuresti Bucuresti
SUN PROJECT IMPEX SRL B-dul Regina Maria, Nr. 6, Camera 4, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti