S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL


Statusul firmei CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL, avand CUI 46950521, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL avand CUI 46950521, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL
CUI 46950521
Nr. Înmatriculare J40/19661/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Regina Maria, Nr. 32, Parter, Biroul Nr.4, Modul "C"
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL, CUI 46950521:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL, CUI 46950521:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL, CUI 46950521, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL, CUI 46950521:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


CIYC EUROPE DISTRIBUTION RO SRL, CUI 46950521 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BEAUTY ONE PROFESSIONAL SHOP SRL B-dul Libertatii, Nr. 22, Mezanin, Biroul 17, Bloc 102 Bucuresti Bucuresti
FLORENTINA STEFANIA BEAUTY STUDIO SRL Str. Magura Vulturului, Nr. 64, Bloc 117A, Scara B, Apartament 49 Bucuresti Bucuresti
NEW WORLD BUSINESS IDEAS SRL Str. Patriotilor, Nr. 8, Camera 1, Bloc Pm12, Scara C, Etaj 7, Apartament 103 Bucuresti Bucuresti
EARTH FLOWERS COMPANY SRL Str. Rusetu, Nr. 7, Bloc Cfr, Scara A, Etaj 3, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
TIMITEI NET SRL Drumul Gura Fagetului, Nr. 58-70, Bloc 4, Etaj 1, Apartament 20 Bucuresti Bucuresti