S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

COGNISHIFT EXPERIENCES SRL


Statusul firmei COGNISHIFT EXPERIENCES SRL, avand CUI 44950533, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma COGNISHIFT EXPERIENCES SRL avand CUI 44950533, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma COGNISHIFT EXPERIENCES SRL
CUI 44950533
Nr. Înmatriculare J40/16468/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Liliacului, Nr. 55A, Scara 1, Etaj 3, Apartament 7
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 85**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei COGNISHIFT EXPERIENCES SRL, CUI 44950533:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma COGNISHIFT EXPERIENCES SRL, CUI 44950533:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma COGNISHIFT EXPERIENCES SRL, CUI 44950533, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma COGNISHIFT EXPERIENCES SRL, CUI 44950533:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


COGNISHIFT EXPERIENCES SRL, CUI 44950533 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BUCHAREST LEARNING CENTRE SRL Str. Atena, Nr. 2, Demisol, Camera 2 Bucuresti Bucuresti
ONLINE SKILLSETS SRL Calea Calarasi, Nr. 311, Bloc 71, Scara A, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
JAPAN TRANSIT PLATFORM SRL Str. Pridvorului, Nr. 1, Camera 1, Bloc 1A, Scara A, Etaj 3, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
ECOLIFE HABITAT SRL-D B-dul Ghica Tei, Nr. 112, Camera Nr. 1, Bloc 41, Scara B, Etaj 3, Apartament 76 Bucuresti Bucuresti
DRAGAN & ASSOCIATES EXPERT CONSULTING SRL Str. Constantin Marin, Nr. 2, Bloc Z1, Scara 1, Etaj 4, Apartament 20 Bucuresti Bucuresti