S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CORELIO INVEST SRL


Statusul firmei CORELIO INVEST SRL, avand CUI 22361480, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CORELIO INVEST SRL avand CUI 22361480, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CORELIO INVEST SRL
CUI 22361480
Nr. Înmatriculare J40/16595/2007
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea Giulesti, Nr. 337B, Cladirea B5, Etaj 3, Apartament 21
Telefon fix 1 0214-107.9**
Persoana de conducere 1 AD**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Cumpa*


Localizarea firmei CORELIO INVEST SRL, CUI 22361480:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CORELIO INVEST SRL, CUI 22361480:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CORELIO INVEST SRL, CUI 22361480, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 3,832
2015 0 -27,594
2014 0 -50,281
2013 0 -68,440
2012 0 -91,624
2011 0 -110,953


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CORELIO INVEST SRL, CUI 22361480:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


CORELIO INVEST SRL, CUI 22361480 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
BEN GAL INVESTMENTS SRL B-dul Regina Elisabeta, Nr. 42, Etaj 2, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
RENAUD INVESTMENTS SRL Str. Cetatea Histria, Nr. 3, Camera 2, Bloc M Ii 8/4, Scara B, Etaj 6, Apartament 70 Bucuresti Bucuresti
MARA TERENURI DEZVOLTARE CONSTRUCTII SRL Str. Hrisovului, Nr. 20, Bloc 11, Scara B, Etaj 3, Apartament 29 Bucuresti Bucuresti
ARTURO EXPERT CONSULT SRL Str. Reconstructiei, Nr. 8, Camera 1, Bloc 28Bis, Scara 2, Etaj 6, Apartament 70 Bucuresti Bucuresti
ZEN IMOBILIAR CONCEPT SRL Str. Aurel Vlaicu, Nr. 23, Parter, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti