S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CREATIV FORUM SRL


Statusul firmei CREATIV FORUM SRL, avand CUI 45550594, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CREATIV FORUM SRL avand CUI 45550594, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CREATIV FORUM SRL
CUI 45550594
Nr. Înmatriculare J40/1512/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Pancota, Nr. 9, Camera 1, Bloc 12Nord, Scara 2, Etaj 5, Apartament 48
Persoana de conducere 1 DA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei CREATIV FORUM SRL, CUI 45550594:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CREATIV FORUM SRL, CUI 45550594:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CREATIV FORUM SRL, CUI 45550594, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 6,085,536 709,751
2023 4,587,122 865,580
2022 3,007,970 999,567


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CREATIV FORUM SRL, CUI 45550594:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


CREATIV FORUM SRL, CUI 45550594 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MONKEY FOOD SRL Str. Liviu Rebreanu, Nr. 13, Cam. 1, Bloc N2, Apartament 36 Bucuresti Bucuresti
UZDIN SRL Aleea Onisifor Ghibu, Nr. 8, Camera 1, Bloc O29, Scara 1, Etaj 2, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
BEST GRILL SRL Str. Ziduri Intre Vii, Nr. 19, Corp A Al Ansamblului Rezidential "Doamna Ghica Plaza", Camera 2, Etaj 20, Apartament A-203 Bucuresti Bucuresti
ZET INTERNATIONAL COMPANY SRL Str. Vatra Luminoasa, Nr. 97A Bucuresti Bucuresti
CD RAZEC GRUP SRL Calea Giulesti, Nr. 45, Bloc 12A, Scara 1, Etaj 7, Apartament 30 Bucuresti Bucuresti