S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CRISTEMIS SOLUTIONS SRL


Statusul firmei CRISTEMIS SOLUTIONS SRL, avand CUI 44165884, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CRISTEMIS SOLUTIONS SRL avand CUI 44165884, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CRISTEMIS SOLUTIONS SRL
CUI 44165884
Nr. Înmatriculare J40/7390/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Deleni, Nr. 4, Bloc T65, Scara 1, Etaj 8, Apartament 33
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei CRISTEMIS SOLUTIONS SRL, CUI 44165884:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CRISTEMIS SOLUTIONS SRL, CUI 44165884:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CRISTEMIS SOLUTIONS SRL, CUI 44165884, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 6,709 -17,105
2023 84,888 47,279
2021 53,488 36,099


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CRISTEMIS SOLUTIONS SRL, CUI 44165884:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


CRISTEMIS SOLUTIONS SRL, CUI 44165884 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
TOTAL MEDIASOFT SRL Str. Straja, Nr. 15, Bloc 40, Scara 2, Etaj 4, Apartament 38 Bucuresti Bucuresti
BSLASH TEAM SRL B-dul Metalurgiei, Nr. 132, Bloc C4, Etaj 5, Apartament 59 Bucuresti Bucuresti
VOLO AND FRIENDS SRL Aleea Tandala, Nr. 13, Str. Esarfei, Nr. 97C-Lot1, Camera Nr. 2, Etaj 4, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
FINES SOFTWARE CONSULTING SRL Spl. Independentei, Nr. 313B, Corp C9, Camera Nr.2, Etaj 6, Apartament 61 Bucuresti Bucuresti
KYX COMPUTER EXPERTISE SRL Sos. Iancului, Nr. 17, Bloc 106C, Scara B, Etaj P, Apartament 48 Bucuresti Bucuresti