S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CY. ERMES IMOB SRL


Statusul firmei CY. ERMES IMOB SRL, avand CUI 22164446, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CY. ERMES IMOB SRL avand CUI 22164446, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma CY. ERMES IMOB SRL
CUI 22164446
Nr. Înmatriculare J40/14197/2007
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Spl. Independentei, Nr. 273, Biroul Nr.53, Bloc Corp 2, Etaj 1
Telefon mobil 1 0723-269.4**
Telefon fix 1 0213-186.9**
Persoana de conducere 1 PA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Cumpa*


Localizarea firmei CY. ERMES IMOB SRL, CUI 22164446:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CY. ERMES IMOB SRL, CUI 22164446:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CY. ERMES IMOB SRL, CUI 22164446, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 381 195
2024 381 -68
2023 381 -150
2022 380 -869
2021 384 -78
2020 757 584
2019 0 -180
2018 361 -415
2017 357 -26
2016 248 -361
2015 244 59
2014 243 58
2013 488 51
2012 0 -244
2011 0 -462
2010 0 -2,823
2009 0 -2,477
2008 0 -892
2007 0 -655


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CY. ERMES IMOB SRL, CUI 22164446:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


CY. ERMES IMOB SRL, CUI 22164446 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LIMNIPET SRL Calea Victoriei, Nr. 155, Tronson 6, Biroul A4, Bloc D1, Etaj 9, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
ATLANTIC CONCEPT IMOB SRL Str. Buzesti, Nr. 20, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
CHISINAU REAL ESTATE HOLDING SRL B-dul Decebal, Nr. 11, Camera Nr. 3, Bloc S14, Scara B, Etaj 5, Apartament 38 Bucuresti Bucuresti
VIENNA ESTATE SRL Str. Frigului, Nr. 18, Bloc 1, Etaj 8, Apartament 801 Bucuresti Bucuresti
ROADHOUSE PIPPO SRL Str. Pucheni, Nr. 115B, Scara 1, Apartament B12 Bucuresti Bucuresti