S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

DA WEI COMERCIAL SRL


Statusul firmei DA WEI COMERCIAL SRL, avand CUI 21471230, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma DA WEI COMERCIAL SRL avand CUI 21471230, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma DA WEI COMERCIAL SRL
CUI 21471230
Nr. Înmatriculare J40/6427/2007
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Lunca Florilor, Nr. 5, Bloc 17, Scara A, Etaj 2, Apartament 47
Telefon mobil 1 0723-866.4**
Persoana de conducere 1 ZH**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei DA WEI COMERCIAL SRL, CUI 21471230:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma DA WEI COMERCIAL SRL, CUI 21471230:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma DA WEI COMERCIAL SRL, CUI 21471230, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma DA WEI COMERCIAL SRL, CUI 21471230:

Cod Descriere
1113 dizolvare judiciara, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
2038 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2009
2069 sediu expirat
2112 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2007
2114 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2008


Selectii de baze de date personalizate


DA WEI COMERCIAL SRL, CUI 21471230 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
WAN WAN TEXTILE SRL Str. Ion Berindei, Nr. 9, Bloc 20, Scara B, Etaj 6, Apartament 72 Bucuresti Bucuresti
HE LONG ACTIV SRL B-dul Chisinau, Nr. 14, Parter, Bloc M6, Scara 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
GEO GEANI ELEGANT SRL Str. Costache Conachi, Nr. 14, Bloc 7A, Scara A, Etaj 8, Apartament 51 Bucuresti Bucuresti
XIN SHIJI IMPEX SRL Str. Ilia, Nr. 5, Camera 4, Bloc 57, Scara B, Etaj 10, Apartament 107 Bucuresti Bucuresti
REDICS SPORT SRL Calea Mosilor, Nr. 138, Camera 1 Bucuresti Bucuresti